Муниципальное бюджетное дошкольное образовательное учреждение

« Харанский детский сад общеразвивающего вида с приоритетным осуществлением деятельности по социально-личностному  развитию воспитанников «Кэрэчээн»

МР «Мегино-Кангаласский улус»

Справка №6

16.11.18. Сарсыарда 11ч. «В гостях у Агнии Барто» нууччалыы хоьооннору аагыы ыытылынна:

·        Борисова Лилия «Любочка»

·        Григорьева Ньургустаана «Мячик»

·        Семенова Дайаана «Мячик»

·        Ефремова Ньургуйаана «Мишка»

·        Борисова Вика «Мишка»

·        Олесов Костя «Я расту»

·        Иванов Руслан «Грузовик»

·        Ефремов Ньургун «Мишка»

·        Жирков Алесь «Я расту»

·        Ефимов Аман «Кораблик»

·        Никифоров Артур «Кораблик»

·        Слепцов Слава «Мишка»

·        Григорьева Ромира «Лошадка»

·        Степанова Уруйдаана «С утра на лужайку2

·        Салединов Владик  «Санитарам не везет»

·        Лукин Дамир «Козленок»

·        Лукина Дариана «Козленок»

·        Колесов Арылхан «Зайка»

·        Кулешов Антон «Бычок»

·        Захаров Стасик «Ярасту»

·        Николаев Захар «Я расту»

·        Никулина Кира «Мячик»

Тереппуттэрбит  9 буолан кердулэр, школа микрофонун уларсан Наталья Петровнага махталбытын тириэрдэбит. Тереппуттэргэ ыытыллар улэлэр ис хоьооннорунан билиьиннэрии буолла.

Справка № 7

23.11.18. Сарсыарда 11ч.20 мун. « Зимушка –Зима диэн музыкальнай аралдьытыы ыытылынна. Ырыа салайааччыта Айталина Радомировна – Кыьын буолан киирэноголорго оонньуу ыытта. Иитээччилэр Светлана Григорьевна, Надежда Петровна Саьыл уонна Бере оруолларын толорон оголору аралдьыттылар. Оголорго хаар ункуутун ункуулэттилэр, хаар шариктарынан сыалы таба оонньоотулар, берелеех саьылга анаан ойбонтон (обручтар) балыктаатылар. Бутэьигэр бары флешмоб ункуулээтилэр.

Справканы суруйдум:                                       Филиппова Н.П.

23.11.18

Воспитатель Никитина Светлана                                           Григорьевна

Воспитатель Филиппова Надежда                                                       Петровна